مشتریان و ما

هنگامی که محصولات خود را می فروشیم ، ما ارزش های خود را با مشتریان به اشتراک میگذاریم.
ما معتقدیم ارزش های سازمان ما با ارزش های شرکای تجاری ما منطبق هستند.

ارتباط و نحوه پاسخگویی به مشتریان در شرکت دیاکو پارس : 

مدیریت ارتباط با مشتریان در دیاکو پارس بخشی از استراتژی اين شركت جهت شناسایی مشتریان، افزايش رضايتمندی آنها و تبدیل مشتريان به عضوی از اعضای خانواده بزرگ دیاکو پارس می باشد. ارتباطات مشتریان با دیاکو پارس از طرق مختلف، از جمله وب، تلفن، مراکز فروش، توزیع کنندگان و شبکه های همکار صورت می پذیرد. وظیفه اصلی دپارتمان ارتباط با مشتریان دیاکو پارس تسهیل در برقراری ارتباط مشتری بدون محدودیت زمانی ، مکانی و ملیتی می باشد، به نحوی که مشتری احساس نماید، با شركتی در تماس می باشد که وی را می شناسد، برای وی ارزش قائل است و نیازهای او را به سرعت و با آسانترین روش ارتباطی مرتفع می نماید.

مديريت ارتباط با مشتری، بر مبادله ارزش بين مشتری و سازمان بنا شده و بر ارزش ايجاد شده در اين ارتباط تاكيد مي‌كند. تلاش دیاکو پارس برای توسعه ارتباط بلندمدت با مشتريان، بر مبنای ايجاد ارزش برای هر دو طرف از اهداف اصلی مديريت ارتباط با مشتری اين شركت است. به عبارت ديگر هدف ارتباط با مشتری ارائه مزايايی از طريق مبادله دو جانبه و عمل به وعده‌هاست كه نهايتا جدای از مزايايی كه برای شركت دیاکو پارس خواهد داشت، موارد زير را برای مشتريان به ارمغان خواهد آورد:

  • اطمينان: كاهش سردرگمی، اطمينان به ارائه‌دهنده خدمات و احساسی آكنده از اعتماد به او.
  • مزايای اجتماعی: متمايز كردن مشتريان، آشنايی مشتريان با كاركنان و توسعه روابط دوستانه با مشتريان.
  • بهرمندی از خدمات بيشتر: خدمات اضافی، قيمتهای ويژه و اولويت بالاتر نسبت به ديگر مشتريان.

سیستم بررسی بازخورد نظرات مشتریان :

با اجرا و پياده سازی سيستم بازخورد مشتريان ، شرکت دیاکو پارس از نظريات و پيشنهادات مشتری آگاه و به اين ترتيب رفع مشكلات و عملی ساختن پيشنهادات برای مديران‌ ميسر می شود. در اين راستا يافتن نياز مشترى، اصلاح و سپس برآورده‌ سازى آن يكی از مهم ترين مسيرهای موفقيت دیاکو پارس در راستای تحقق چشم انداز اين شركت شمرده مى‌شود ، شركت دیاکو پارس هنر برقرارى ارتباط با مشترى، پيداكردن نيازهاى او، اصلاح آنها و در يك نگاه «مديريت روابط با مشتری در بخش سایت» را به عنوان امتياز بزرگى براى خود ذخيره ساخته ‌است لذا صميمانه از شما دعوت مي كنيم نظرات و پيشنهادات خود را با ما در ميان بگذاريد.

پیشنهادات شما برای ما ارزشمند است. لطفا آنها را با ما در میان بگذارید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اسکرول به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.