مشتریان و ما

با فروش محصولاتمان، ارزش‌های خود را با مشتریان به اشتراک می‌گذاریم.

معتقدیم ارزش‌های سازمان ما با ارزش‌های شرکای تجاریمان منطبق هستند.

ارتباط و نحوه پاسخگویی به مشتریان در شرکت دیاکوپارس:

مدیریت ارتباط با مشتریان در دیاکوپارس بخشی از استراتژی راهبردی شركت است که جهت شناسایی، افزايش رضايتمندی و تبدیل مشتريان به اعضای خانواده بزرگ دیاکوپارس تدوین شده است. ارتباط مشتریان با دیاکوپارس از طرق مختلف، از جمله وب‌سایت، راهکارهای تلفنی، مراکز فروش، توزیع‌کنندگان و شبکه‌های همکار صورت می‌پذیرد. وظیفه اصلی دپارتمان ارتباط با مشتریان دیاکوپارس تسهیل در برقراری ارتباط و پاسخگویی بدون محدودیت زمانی، مکانی و ملیتی است. این ارتباط به نحوی دوستانه برقرار می‌شود تا مشتری به میزان اهمیتی که برای شرکت دارد پی ببرد و همچنین نیازهای وی به سرعت و با آسان‌ترین راه ارتباطی رفع شود.

مديريت ارتباط با مشتریان در واقع بر پایه تبادل ارزش بين مشتری و سازمان بنا شده و بر اهمیت ارتباط موثر و ایجاد اطمینان و اعتماد تاكيد مي‌كند. تلاش دیاکوپارس در توسعه ارتباط بلندمدت با مشتريان بر مبنای خلق ارزش برای هر دو طرف است. به عبارت ديگر هدف ارتباط با مشتریان ارائه مزايايی از طريق مبادله دو جانبه و عمل به تعهدات است كه هم برای شرکت دیاکوپارس مزایایی دارد و هم موارد زير را برای مشتريان به ارمغان خواهد آورد:

  • اطمينان خاطر: كاهش سردرگمی، اطمينان از ارائه‌ کامل و بهینه خدمات و ایجاد اعتماد برای مشتریان.
  • مزايای اجتماعی: متمايز شدن مشتریان وفادار و توسعه روابط تجاری دوستانه سودمند برای طرفین.
  • بهره‌مندی از خدمات بيشتر: خدمات خاص، قيمت‌های ويژه و اولويت بیشتر نسبت به ديگر مشتريان.

سیستم بررسی بازخورد نظرات مشتریان :

با اجرا و پياده‌سازی سيستم بازخورد مشتريان‌ در وب‌سایت شرکت، کارشناسان دیاکوپارس از نظرات و پيشنهادهای مشتریان محترم آگاه شده و متعاقبا رفع مشكلات و عملی ساختن پيشنهادات برای آنها ميسر می‌شود. يافتن نياز مشترى، اصلاح ایرادها و سپس برطرف‌سازی نیازها يكی از مهم‌ترين ارکان موفقيت دیاکوپارس در راستای تحقق چشم‌انداز اين شركت شمرده مى‌شود، شركت دیاکوپارس هنر برقرارى ارتباط، درک نيازها، اصلاح آنها و مديريت روابط با مشتریان محترم در بستر وب را به عنوان امتياز بزرگى براى خود پدیدآورده‌است لذا صميمانه از شما دعوت مي‌كنيم نظرات و پيشنهادات خود را با ما در ميان بگذاريد.

پیشنهادهای شما برای ما بسیار ارزشمند است. لطفا آنها را با ما در میان بگذارید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
پیمایش به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.