Diox logo

زنجیره تامین دیاکوپارس

محصولات ما با بر اساس احترام و حفظ سلامت مشتریان و محیط زیست طراحی شده است.

برای مشتریان

تامین‌کنندگان

تامین‌کنندگان زیادی هر روز با دیاکوپارس در ارتباط هستند و در راستای تحقق برنامه‌ها و اهداف شرکت در زمینه‌های مختلف از جمله تامین مواد اولیه، خدمات حمل‌و نقل و برقراری انواع ارتباطات به ما کمک می‌کنند.

بیش از 150 تامین‌کننده در سال از ایران و سایر کشورها ما را در تولید پوشش‌ها و محصولات یاری می‌رسانند.

چگونگی همکاری تامین‌کنندگان با دیاکوپارس:

معاونت بازرگانی شرکت دیاکوپارس در راستای گسترش زنجیره تامین و به منظور شناسایی شرکا و تامین‌کنندگان جهت همکاری در پروژه‌های شرکت، نسبت به ایجاد بانك اطلاعاتی تامین‌کنندگان اقدام نموده است. در همین راستا، شركت‌هاي معتبر و توانمند داخلي و خارجي که متقاضی همکاری با شرکت دیاکوپارس هستند، جهت ثبت‌نام در بانک اطلاعاتی تامین‌کنندگان می‌توانند به روش زیر اقدام فرمایند:

  • متقاضیان محترم می‌توانند پس از مطالعه و بررسی وب‌سایت شرکت دیاکوپارس و مطابقت زمینه فعالیتشان با نیازهای دیاکوپارس جهت “درخواست عضویت به عنوان تامین‌کننده” از طریق لینک زیر اقدام فرمایند. شایان ذکر است که مطالعه راهنمای ثبت‌نام بسیاری از ابهامات احتمالی را بر طرف خواهد کرد.
  • پس از تکمیل کلیه اطلاعات درخواستی در فرم تامین‌کنندگان و انجام “ثبت نهایی و ارسال اطلاعات” توسط تامین‌کنندگان، معاونت بازرگانی شرکت دیاکو‌پارس نسبت به بررسی اطلاعات و ارزیابی صلاحیت متقاضی مربوطه اقدام می‌نماید. در صورت عدم تکمیل اطلاعات و پیوست‌های اجباری، “ثبت‌نهایی و ارسال اطلاعات‌” میسر نخواهد بود. همچنین تکمیل کلیه فرم‌های اطلاعاتی و پیوست‌های درخواستی، در تعیین امتیاز نهایی ارزیابی تامین‌کنندگان موثر خواهد بود.
  • پس از طی نمودن موارد فوق، واحد بازرگانی نسبت به تعیین وضعیت متقاضی اقدام نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، نام شرکت تامین‌کننده مربوطه در بانک اطلاعاتی دیاکوپارس و در لیست تامین‌کنندگان ثبت خواهد شد و پس از آن، واحد بازرگانی دیاکوپارس از شرکت تامین‌کننده مرتبط دعوت به عمل خواهد آورد تا جهت تامین کالای مورد نیاز، همکاری خود را شروع کنند. 

همچنین تامین‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به بخش “فرم تماس” و انتخاب موضوع “استعلام عضویت در بانک اطلاعاتی تامین‌کنندگان“یا تماس با واحد بازرگانی شرکت به شماره 02147782000 از آخرین وضعیت ثبت‌ شرکت متبوع خود جهت عضویت در بانک اطلاعاتی شرکت دیاکوپارس اطلاع حاصل نمایند.

می‌کوشیم تمام ارکان زنجیره تولید با ارزش‌هایمان مطابقت داشته باشند.

برای ورود به فرم تامین‌کنندگان، لطفا فیلترشکن‌تان را خاموش کنید‍!

اشتراک‌گذاری

با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید لینک این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید:

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

پیمایش به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.