Diox logo

Design With DIOX Digital Colors

هزاران فام رنگی از کالیته‌های استاندارد مطرح جهانی را
با داده‌های دیجیتال در دسترس داشته باشید.

(پشتیبانی‌شده توسط شبکه هوشمند اطلاعات دیوکس)

سوال مربوط به اتصال؟

DIOX DIGITAL COLOR SYSTEM

سیستم کالیته دیجیتال رنگ دیوکس یک پلتفرم دیجیتال است که به طراحان، تولیدکنندگان و مدیران برند دسترسی انحصاری به بیش از هزاران فام رنگ از کالیته‌های استاندارد جهانی مانند پنتون (Pantone)، رال (RAL)، ان‌سی‌اس (NCS) و نوا (NOVA) را ارائه می‌دهد!

کالیته دیجیتال دیوکس در قلب خود ابزارهای مفید برای ساخت، اشتراک‌گذاری و ذخیره‌ی پالت‌های هوشمند رنگ را می‌دهد که الهام‌بخش خلاقیت است و ثبات و دقت را در برندسازی و طراحی محصول تضمین می‌کند. مهمتر از همه، اکنون این تنها راهی است که می‌توانید تمام رنگ‌های با استاندارد جهانی را در قالب یک ابزار هوشمند و کامل داشته باشید و سپس بعد از تکمیل طراحی حتی اقدام به ساخت رنگ مطلوب خود با استفاده از سیستم ترکیب رنگ هوشمند دیوکس نمایید.

هم اکنون راحت‌تر از همیشه طراحی کنید و در سریع‌ترین زمان به طرح های خود رنگی واقعی ببخشید.

چرا استفاده از سیستم‌های استاندارد رنگ در کالیته دیجیتال مهم است؟

رنگ یک برند برای هویت آن بسیار مهم است. ایجاد تداعی و انتظارات، ایجاد تصاویر ذهنی و خاطرات. مطالعات نشان می‌دهد که رنگ مناسب می‌تواند شناخت برند را تا ۸۷ درصد افزایش دهد.

در توسعه‌ی محصول، رنگ مناسب عامل متمایزکننده‌ای است که می‌تواند توجه را به خود جلب کند. همچنین مهمترین عنصر طراحی برای انعکاس حالت و سبک است.

رنگ مناسب می‌تواند محصولات و ایده‌ها را به میزان ۵۰ تا ۸۵ درصد موثرتر بفروشد.

اما انتخاب رنگ مناسب تنها آغاز راه است. ثابت نگه‌داشتن آن رنگ، چالش‌های متعددی را به‌همراه دارد که می‌توانند از طریق سیستم کالیته دیجیتال دیوکس حل شوند:

۱ — تفسیر رنگ

همه‌ی ما رنگ را به روش های کمی متفاوت تفسیر می کنیم. حتی رنگی به ظاهر خاص مانند «آبی اقیانوسی» می تواند برای افراد مختلف معنای متفاوتی داشته باشد. استفاده از کدهای استاندارد رنگ شما را قادر می سازد تا فام رنگ مورد نظر خود را دقیق و به زبانی که در سراسر جهان شناخته شده است، به اشتراک بگذارید.

۲ — مواد متعدد

رنگی که در تولید نهایی به دست می آورید می تواند بر اساس مواد متفاوت باشد – و همینطور رضایت شما از نتایج. کالیته رنگ دیجیتال دیوکس به شما این امکان را می دهد که این نتایج را قبل از تولید پیش نمایش و تنظیم کنید و به شما کمک می کند از زمان و هزینه اضافی جلوگیری کنید.

۳ — تامین‌کنندگان متعدد

کار با بیش از یک تامین کننده چه در طراحی محصول، چه در تامین رنگ، می تواند منجر به نتایجی متفاوت در شکل نهایی پروژه شود. با سیستم کالیته دیجیتال رنگ در ادغام با سیستم هوشمند ترکیب رنگ دیوکس (DIOX ONLINE TINTOMETRIC SYSTEM) که مبتنی بر ابر میباشد (Cloud Base)میتوانید اطمینان حاصل کنید که تامین‌کنندگان شما همگی با اتصال به یک بانک اطلاعاتی یکسان در ترکیب رنگ، شرایطی را برای رسیدن به نتایج ثابت فراهم میکنند. به این معنا که شما با انتخاب یک فام خاص در کالیته دیجیتال، عینا همین فام را در ساخت رنگ خواهید داشت.

۴ — تولید چندگانه

رنگ شما ممکن است در طول یک دوره تولید ثابت باشد، اما آیا با رنگ قبل از آن مطابقت دارد؟ ابزارهای اندازه‌گیری و ارزیابی رنگ دیوکس دستیابی به رنگ ثابت را از زمان طرح تا اجرا، بدون توجه به زمان و مکان تولید ممکن می‌سازد.

چرا باید از کالیته دیجیتال استفاده کنید؟

کارکرد، نور، رطوبت و روغن باعث می‌شود کالیته‌های فیزیکی به‌مرور معیوب و فام رنگ‌ها بدون آنکه شما متوجه شوید تغییر کنند!

این کالیته‌ها قابلیت آپدیت ندارند و باید بازخرید شوند. ده‌ها ویژگی خاصی که در کالیته دیجیتال وجود دارد رقابت‌پذیری را از کالیته‌های سنتی ساقط نموده است.

با کالیته رنگ دیجیتال دیوکس ملاقات کنید:

انتخاب (Pick)

رنگ‌هایی را که در نظر دارید انتخاب کنید و آن‌ها را در پالت‌های خود ذخیره کنید تا در تمام جریان‌های کاری طراحی خود استفاده کنید. رنگ‌های جدید و مد روز تقریبا هر سال اضافه می‌شود.

استخراج کردن  (Extract)

هر رنگی که در یک تصویر یا واقعیت می‌بینید را به سیستم کالیته هوشمند بسپارید تا نزدیک‌ترین رنگ به آن را در کسری از ثانیه از میان هزاران رنگ ذخیره شده در قلب خود شناسایی و به شما پیشنهاد کند.

تبدیل (Convert)

نزدیک‌ترین معادل‌های رنگی RGB / CMYK / Hex / L × a × b را به رنگ‌های استاندارد در کالیته بیابید یا رنگ‌های کالیته را به نزدیک‌ترین معادل‌هایشان در دیگری تبدیل کنید.

مجازی‌سازی (Virtualization)

با انتخاب تصاویر پیش‌فرض نرم‌افزار یا تصاویر پروژه‌ی واقعی، پیش‌نمایشی از رنگ انتخاب شده روی سطح مورد نظر خود ببینید.

پیمایش به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.