مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

CRM مخفف یا کوتاه شده عبارت Customer Relationship Management بوده و در ایران با نام مدیریت ارتباط با مشتری شناخته می‌شود. CRM در واقع فرایندی جهت گردآوری و یکپارچه سازی اطلاعات به منظور بهره برداری مؤثر و هدف‌دار از آنهاست . این اطلاعات می‌تواند در رابطه با مشتریان، فروش، بازاریابی مؤثر، حساسیت و یا نیازهای بازار باشد.

CRM دیاکوپارس بخشی از استراتژی اين شركت جهت شناسایی مشتریان، افزايش رضايتمندي آنها و تبدیل مشتريان به عضوي از اعضاي خانواده بزرگ دیاکوپارس است.

ارتباطات مشتریان با دیاکوپارس از طرق مختلف، از جمله وب، تلفن، مراکز فروش، توزیع کنندگان و شبکه‌های همکار صورت می‌پذیرد. وظیفه اصلی بخش  CRM سایت دیاکوپارس تسهیل در برقراری ارتباط مشتری بدون محدودیت زمانی، مکانی و ملیتی است، به نحوی که مشتری احساس نماید، با شركتي در تماس است که وی را می‌شناسد، برای وی ارزش قائل است و نیازهای او را به سرعت و با آسان‌ترین روش ارتباطی برطرف می‌نماید.

مديريت ارتباط با مشتری، بر مبادله ارزش بين مشتری و سازمان بنا شده و بر ارزش ايجاد شده در اين ارتباط تاكيدمی‌کند. تلاش دیاکوپارس براي توسعه ارتباط بلندمدت با مشتريان، بر مبنای ايجاد ارزش برای هر دو طرف از اهداف اصلی مديريت ارتباط با مشتری اين شركت است. به عبارت ديگر هدف ارتباط با مشتری ارائه مزايايی از طريق مبادله دو جانبه و عمل به وعده‌هاست كه نهايتا جدای از مزايايی كه برای شركت دیاکوپارس دارد، موارد زير را براي مشتريان به ارمغان خواهد آورد:

  • اطمينان خاطر: كاهش سردرگمی، اطمينان از ارائه‌ کامل و بهینه خدمات و ایجاد اعتماد برای مشتریان.
  • مزايای اجتماعی: متمايز شدن مشتریان وفادار و توسعه روابط تجاری دوستانه سودمند برای طرفین.
  • بهره‌مندی از خدمات بيشتر: خدمات خاص، قيمت‌های ويژه و اولويت بیشتر نسبت به ديگر مشتريان.

با اجرا و پیاده‌سازی سيستم بازخورد مشتريان، شرکت دیاکوپارس از نظريات و پيشنهادات مشتری آگاه و به اين ترتيب رفع مشكلات و عملی ساختن پيشنهادات برای مديران‌ ميسر می‌شود. در اين راستا يافتن نياز مشترى، اصلاح و سپس برآورده‌ سازى آن يكی از مهم ترين مسيرهای موفقيت دیاکوپارس در راستاي تحقق چشم‌انداز اين شركت شمرده مى‌شود، شركت دیاکوپارس هنر برقرارى ارتباط، درک نيازها، اصلاح آنها و مديريت روابط با مشتریان محترم در بستر وب را به عنوان امتياز بزرگى براى خود پدید آورده‌ است لذا صميمانه از شما دعوت مي‌كنيم نظرات و پيشنهادات خود را با ما در ميان بگذاريد.

پیشنهادهای شما برای ما ارزشمند است. لطفا آنها را با ما در میان بگذارید.

پیمایش به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.