مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

CRM برگرفته از عبارت Customer Relationship Management بوده و در ایران با نام مدیریت ارتباط با مشتری شناخته می شود. CRM درواقع فرایندی جهت گردآوری و یکپارچه سازی اطلاعات به منظور بهره برداری مؤثر و هدفدار از آنها ست . این اطلاعات می تواند در رابطه با مشتریان، فروش، بازاریابی مؤثر، حساسیت و یا نیازهای بازار باشد.

CRM  دیاکو پارس بخشی از استراتژی اين شركت جهت شناسایی مشتریان، افزايش رضايتمندي آنها و تبدیل مشتريان به عضوي از اعضاي خانواده بزرگ دیاکو پارس می باشد.

ارتباطات مشتریان با دیاکو پارس از طرق مختلف، از جمله وب، تلفن، مراکز فروش، توزیع کنندگان و شبکه های همکار صورت می پذیرد. وظیفه اصلی بخش  CRM سایت دیاکو پارس تسهیل در برقراری ارتباط مشتری بدون محدودیت زمانی ، مکانی و ملیتی می باشد، به نحوی که مشتری احساس نماید، با شركتي در تماس می باشد که وی را می شناسد، برای وی ارزش قائل است و نیازهای او را به سرعت و با آسانترین روش ارتباطی مرتفع می نماید.

مديريت ارتباط با مشتري، بر مبادله ارزش بين مشتري و سازمان بنا شده و بر ارزش ايجاد شده در اين ارتباط تاكيد مي‌كند. تلاش دیاکو پارس براي توسعه ارتباط بلندمدت با مشتريان، بر مبناي ايجاد ارزش براي هر دو طرف از اهداف اصلي مديريت ارتباط با مشتري اين شركت است. به عبارت ديگر هدف ارتباط با مشتري ارائه مزايايي از طريق مبادله دو جانبه و عمل به وعده‌هاست كه نهايتا جداي از مزايايی كه برای شركت دیاکو پارس خواهد داشت، موارد زير را براي مشتريان به ارمغان خواهد آورد:

  • اطمينان: كاهش سردرگمي، اطمينان به ارائه‌دهنده خدمات و احساسي آكنده از اعتماد به او.
  • مزاياي اجتماعي: متمايز كردن مشتريان، آشنايی مشتريان با كاركنان و توسعه روابط دوستانه با مشتريان.
  • بهرمندي از خدمات بيشتر: خدمات اضافی، قيمتهاي ويژه و اولويت بالاتر نسبت به ديگر مشتريان.

با اجرا و پياده سازی سيستم بازخورد مشتريان ، شرکت دیاکو پارس از نظريات و پيشنهادات مشتری آگاه و به اين ترتيب رفع مشكلات و عملی ساختن پيشنهادات برای مديران‌ ميسر می شود. در اين راستا يافتن نياز مشترى، اصلاح و سپس برآورده‌ سازى آن يكی از مهم ترين مسيرهای موفقيت دیاکو پارس در راستاي تحقق چشم انداز اين شركت شمرده مى‌شود ، شركت دیاکو پارس هنر برقرارى ارتباط با مشترى، پيداكردن نيازهاى او، اصلاح آنها و در يك نگاه «مديريت روابط با مشترى در بخش سایت» را به عنوان امتياز بزرگى براى خود ذخيره ساخته ‌است لذا صميمانه از شما دعوت مي كنيم نظرات و پيشنهادات خود را با ما در ميان بگذاريد.

پیشنهادات شما برای ما ارزشمند است. لطفا آنها را با ما در میان بگذارید.

اسکرول به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.