فرصت‌های شغلی

ما به دنبال افراد با استعداد و عاشق کار تیمی هستیم.

ما در دیاکوپارس تیمی بزرگ و متحد هستیم که موفقیت خود را مبتنی بر انرژی، عزم و اشتیاق جمعی می‌بینیم. همچنین معتقدیم که افراد با استعداد، تنها در یک تیم بزرگ و منسجم می‌توانند توانایی‌های خود را به بهترین شکل شکوفا کنند.

دیاکو پارس از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایه اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذب افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحه راهبردهای توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی مناسب برای دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدام افراد واجد صلاحیت ساماندهی کرده است. به این ترتیب توانسته ساختار کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد نموده و توسعه دهد.

شما برای پیوستن به ما، می‌توانید به جدول فرصت‌های شغلی که در ذیل قرار دارد، مراجعه نموده و چنانچه خود را واجد شرایط ارسال درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال فرمایید. پس از ارزیابی اولیه درخواست شما، بر اساس رویه‌های سازمانی متعارف در دیاکوپارس با شما تماس گرفته خواهد شد.

اگر خود را مستعد می‌دانید و به ارزش‌های دیاکوپارس معتقدید، به فرصت‌های شغلی تیم ما فکر کنید!

فرایند جذب در شرکت دیاکو پارس :

استخدام در شرکت دیاکوپارس، بر اساس فرایندی صورت می‌گیرد که مراحل آن عبارتند از:

1

دریافت و نگهداری رزومه در بانک اطلاعاتی

فرم‌های استخدامی که تکمیل و ارسال شده‌اند، در پایگاه یا بانک اطلاعاتی رزومه‌ها ثبت می‌شوند و در زمان نیاز سازمان به جذب نیروی انسانی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

2

ارزیابی اولیه شرایط احراز

درصورت نیاز به نیروی انسانی، رزومه‌های موجود در بانک اطلاعاتی با شرایط احراز اولیه (تخصص، دانش و تجربه مورد نیاز برای احراز شغل) تطبیق داده می‌شوند تا از وجود قابلیت‌های مورد نیاز و توانایی‌های لازم برای استخدام اولیه اطمینان حاصل شود. رزومه‌های منتخب برای انجام مصاحبه تخصصی به واحدهای درخواست‌کننده ارسال می‌شوند.

3

ارزیابی تلفنی

کارشناس جذب در معاونت منابع انسانی با کارجو تماس تلفنی می‌گیرد و از طریق مصاحبه تلفنی، اطلاعات دقیق‌تری از کارجوی منتخب در رابطه با شغل درخواستی دریافت می‌نماید.

4

 مصاحبه تخصصی

کارجو به مصاحبه دعوت می‌شود و در برابر مدیران با تجربه و متخصص قرار می‌گیرد تا توانایی‌های تخصصی او در جریان مصاحبه حضوری، مورد ارزیابی قرار گیرد. در صورت تایید صلاحیت کارجو، انجام مراحل بعدی جذب به معاونت منابع انسانی ارجاع داده می‌شود.

5

کانون ارزیابی

کانون ارزیابی به عنوان یکی از فرایندهای اصلی جذب و استخدام در شرکت دیاکوپارس با هدف شناسایی و ارزیابی شایستگی‌ها و تطبیق آنها با ویژگی‌های شغلی مورد نیاز، متقاضیان منتخب را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

6

کمیته پذیرش

منتخبان کانون ارزیابی، به جلسه کمیته‌ای متشکل از تعدادی از مدیران ارشد و کارکنان با تجربه و متخصص، دعوت می‌شوند تا با توجه به مستندات و گزارش‌های مربوط به مراحل پیشین و انجام مصاحبه‌های عمومی و تخصصی، تصمیم‌گیری نهایی در خصوص حائز شرایط بودن آنها انجام شود.

7

تایید نهایی

مدیریت ارشد شرکت، پرونده و نتایج ارزیابی ‌های کارجو در مراحل قبل را بررسی می‌کند و با توجه به خط مشی‌ها و سیاست‌های کلی شرکت، استخدام را تایید یا رد می‌نماید.

8

مراحل استخدام

مسئول جذب، کارجو را از نتیجه نهایی فرایند جذب و شرایط و زمان شروع به کار مطلع می‌نماید.

پیمایش به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.