فرصت های شغلی

ما به دنبال افراد با استعدادی هستیم که عاشق کار تیمی هستند

ما در دیاکوپارس تیمی بزرگ و متحد هستیم که موفقیت خود را مبتنی بر انرژی، عزم و اشتیاق جمعی می‌بینیم. همچنین معتقدیم که افراد با استعداد، تنها در یک تیم بزرگ و منسجم می‌توانند توانایی‌های  خود را به بهترین شکل شکوفا کنند.

دیاکو پارس از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی مناسب برای دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدامِ افراد واجد صلاحیت ساماندهی کرده است. به این ترتیب توانسته بدنۀ کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد نموده و توسعه دهد.

شما برای پیوستن به ما، می‌توانید به جدولِ فرصت­های شغلی که در ذیل قرار دارد، مراجعه نموده و چنانچه خود را واجد شرایطِ ارسالِ درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال فرمایید. پس از ارزیابی اولیۀ درخواستِ شما، بر اساسِ رویه‌های سازمانی متعارف در دیاکوپارس با شما تماس گرفته خواهد شد

اگر خود را مستعد می‌دانید و به ارزش‌های دیاکو پارس معتقدید، به فرصت‌های شغلی تیم ما فکر کنید !

فرآیند جذب در شرکت دیاکو پارس :

استخدام در شرکت دیاکو پارس ، بر اساس فرآیندی صورت می‌گیرد که مراحل آن عبارتند از:

1

دریافت و نگهداری رزومه در بانک اطلاعاتی

فرم های استخدامی که تکمیل و ارسال شده اند، در پایگاه یا بانک اطلاعاتی رزومه ها ثبت می شوند و در زمان نیاز سازمان به نیروی انسانی مرد بررسی قرار می گیرند.

2

ارزیابی اولیه شرایط احراز

درصورت نیاز به نیروی انسانی، رزومه های موجود در بانک اطلاعاتی با شرایط احراز اولیه (تخصص، دانش و تجربه مورد نیاز برای احراز شغل) تطبیق داده می شوند تا از وجود قابلیت های مورد نیاز و توانایی های لازم برای استخدام اولیه اطمینان حاصل شود. رزومه های منتخب برای انجام مصاحبه تخصصی به واحد های درخواست کننده ارسال می شوند.

3

 مصاحبه تخصصی

متقاضی برخوردار از رزومه مناسب، در برابر مدیران باتجربه و متخصص قرار میگیرد تا توانایی های تخصصی او در جریان مصاحبه حضوری، مورد ارزیابی قرار گیرد. در صورت تایید صلاحیت متقاضی، انجام مراحل بعدی جذب به معاونت منابع انسانی ارجاع داده می شود.

4

ارزیابی تلفنی

کارشناس جذب در معاونت منابع انسانی با متقاضی تماس تلفنی میگیرد و از طریق مصاحبه تلفنی، اطلاعات دقیق تری از متقاضی منتخب در رابطه با شغل در خواستی دریافت می نماید.

5

کانون ارزیابی

کانون ارزیابی به عنوان یکی از فرایندهای اصلی جذب و استخدام در شرکت دیاکوپارس با هدف شناسایی و ارزیابی شایستگی ها و تطبیق آنها با ویژگی های شغلی مورد نیاز، متقاضیان منتخب را مورد ارزیابی قرار می دهد.

6

کمیته پذیرش

منتخبان کانون ارزیابی، به جلسه کمیته ای متشکل از تعدادی از مدیران ارشد و کارکنان با تجربه و متخصص، دعوت می شوند تا با توجه به مستندات و گزارش های مربوط به مراحل پیشین و انجام مصاحبه های عمومی – تخصصی، تصمیم گیری نهایی در خصوص حائز شرایط بودن آنها انجام شود.

7

تایید نهایی

میدیریت ارشد شرکت، پرونده و نتایج ارزیابی های متقاضی در مراحل قبل را بررسی می کند و با توجه به خط مشی ها و سیاست های کلی شرکت، استخدام را تایید یا رد می نماید. 

8

مراحل استخدام

مسئول جذب، متقاضی را از نتیجه نهایی فرآیند جذب و شرایط و زمان شروع به مطلع می کند.

اسکرول به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.