سیستم های یکپارچه نرم افزاری و سخت افزاری

سیستم های یکپارچه نرم افزاری و سخت افزاری

سیستم های یکپارچه نرم افزاری دیاکو پارس

در سال های اخیر بحث فناوری اطلاعات به یکی از اساسی ترین مباحث مهم جهانی تبدیل شده است و سرمایه گذاری در این بخش برای هر سازمان و شرکتی به یک امر غیر قابل اجتناب بدل شده است. با توجه به وضعیت اقتصاد جهان و رقابت تنگاتنگ در عرصه تجارت، خدمات و مباحث علمی، وجود سیستم های بروز مدیریت اطلاعات ، بیش از هر زمانی احساس شده و مدیران سازمان ها و شرکت ها هر روز بیش از گذشته بدنبال افزایش کیفیت محصول و خدمات خود می باشند و مسلما برای رسیدن به این اهداف، استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم های مکانیزه جامع در مجموعه های صنعتي و تجاري امري حياتي است.

MIS یا همان مدیریت سیستم های اطلاعاتی به مثابه فناوری در خدمت مدیران متخصص است که اگر بدرستی پیاده سازی و استفاده گردد، اثرات مطلوب و موثری را در عملکرد یک سازمان و شرکت از خود باقی می گذارد.
سیستم یکپارچه نرم افزاری دیاکوپارس درعين جامع بودن، منطبق بر نیازهای خاص و دقیق شرکت دیاکو پارس مي باشد و به طور خاص براي اين شركت طراحي و تهيه گرديده است .

پورتال داخلی شرکت :

علاوه بر سایت اصلی شرکت که حاوی اطلاعات جامع و کاملی از فعالیت های شرکت مي باشد، سایت داخلی یا همان پورتال دیاکو پارس با امکان دسترسی به کلیه برنامه های سیستم یکپارچه و بر اساس مجوزها و سطح دسترسی تعیین شده برای مدیران و کاربران طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت، پورتال داخلی، دروازه و درگاهی برای ورود و دسترسی به کلیه برنامه های مورد نیاز واحدها و کاربران مختلف شرکت می باشد. در پورتال شرکت علاوه بر امکانات فوق، اطلاعات لازم در خصوص مستندات ایزو شامل دستورالعمل ها؛ روش های اجرایی و نیز فرم های مختلف فعال در سیستم جاری و همچنین آئین نامه ها و بخشنامه های اداری و مالی قابل دسترسی می باشد.

بانک های اطلاعاتی فعال در شرکت:

سیستم یکپارچه نرم افزاری دیاکوپارس به گونه ای طراحی شده است که کلیه برنامه های آن از بانک های اطلاعاتی مختلف استفاده می کنند. بانک های اطلاعاتی پایه علاوه بر استقلال و كاربري در برنامه های مختلف به لحاظ ماهیت و محوریت کار یعنی Admin بودن، توسط واحدهای خاصی مانند آرشیو فنی يا واحد کنترل کیفیت بروز رسانی می گردد. بانک های اطلاعاتی پایه در شركت دیاکو پارس عبارتند از:

با تعیین Admin برای هر کدام از بانک های فوق، نه تنها از دوباره کاری ، ورود اطلاعات نادرست و کلا عدم یکپارچکی اطلاعات جلوگیری مي شود بلكه بر مسئولیت پذیری واحدها و کاربران در بروز رسانی این اطلاعات نيز افزوده مي گردد.
نگرش سیستماتیک در پیاده سازی برنامه های مورد نیاز شرکت دیاکو پارس یکپارچگی برنامه ها ، نگرش فرآیندی به سیستم و تاکید بروي ERP برخورداري از سيستمهاي اداري بدون كاغذ ياPAPERLESS با تاكيد بر حركت فرمهاي الكترونيكي در چرخه گردش كار هر فرايند بوده است.

برنامه های حوزه مهندسی و تولید

در مجموعه هاي توليدي ، يكي از مهم ترين بخشهاي نرم افزاري ، توليد مي باشد كه تعاريف و روال انجام توليد محصولات آن مجموعه توليدي در اين برنامه ثبت مي شود. اين برنامه تعاريف پايه خود را از بانك اطلاعات هاي اطلاعاتي مربوطه تامين مي كند. در نتيجه يكي از چالشهاي پيش روي مديران را در مجموعه هاي توليدي كه نظارت بر فرايندهاي توليد است را به طور كامل پوشش مي دهد چراكه اگر اين فرايند ها به خوبي مديريت نشوند سبب كاهش قدرت رقابتي و افزايش هزينه هاي توليد مي گردند. علت ايجاد نرم افزار يكپارچه فرايند توليد در شركت دیاکو پارس نيز در همين راستا بوده ا ست.

برنامه های حوزه بازرگانی

بازرگانی از مهمترین بخش های شرکت های تجاری است. زمانی یک شرکت می تواند بین خود مشتریان و خریدارانش ارتباط تجاری خوبی برقرار کند که یک واحد بازرگانی موفق داشته باشد . واحد بازرگانی یک بنگاه اقتصادی در جذب مشتریان و عرضه و معرفی صحیح محصول یا خدمات یک شرکت تلاش می کند. در دنیای پرفشار کسب و کار امروز، استفاده از ابزارهای نوین فن‌آوری و علی‌الخصوص نرم‌افزارهای کاربردی، به یک ضرورت جهت استفاده از فرصت‌ها و بدست آوردن منابع برای بنگاههای اقتصادی تبديل شده است. از این رو استفاده از یک نرم‌افزار چابک و ساده و در عین حال قدرتمند که بتواند تمامی فرایندهای بازرگانی را پوشش داده و در MIS شركت قرار گيرد، از الزامات در شركت دیاکو پارس بوده است. نرم‌افزار جامع بازرگانی شرکت از منحصر بفردترین نرم‌افزارهای بازرگاني است که در عین سادگی با استفاده از تکنولوژی روز، قابلیت پوشش دهی مجموعه نیازهاي شركت دیاکو پارس را در اين زمينه دارا مي باشد.

برنامه های حوزه اداری

تا چندی پیش سازمان ها نیاز چندانی به گردآوری، پردازش، ذخیره سازی، تحلیل و توزیع اطلاعات نداشتند لذا دانش فنی و متدولوژی خاصی به منظور مدیریت و ساماندهی اسناد تعریف نشده بود . ارزش اسناد به عنوان بخشی از سرمایه سازمانها ناشناخته بود و به مدیریت اسناد به چشم یک فرآیند هزینه ز ا می نگریستند، اما در محیط امروز سازمانها برای دستیابی به موفقیت ، نیاز به مدیریت و ساماندهی دقیق، مناسب، با کیفیت و به هنگام اسناد و پرونده ها دارند. در این راستا استفاده از روش هایی که حجم عظیم مدارک را سامان داده و آنها را در قالب تکنولوژی روز جای دهند و امکان استفاده مؤثر را پدید آورند، لازم و ضروری می باشد. مدیریت اسناد و پرونده های پرسنلی به منظور جمع آوری و تهیه اسناد و پرونده ها، پرداز ش لازم و توزیع آنها به شکل مطلوب در بین سطوح مختلف کاربران و متقاضیان ، در زمان مناسب، با کیفیت و دقت لازم و متناسب با نوع کاربرد و استفاده، طراحی و پیاد ه سازی می شود تا از پراکندگی اطلاعاتی و فقدان اسناد مورد نیاز جلوگیری بعمل آید.

برنامه های حوزه مالی

برنامه مالي و زير مجموعه هاي آن از اصلي ترين بخش هاي يك سيستم يكپارچه در يك مجموعه توليدي مي باشد ، سيستم هاي جامع مالي از عناصري تشکيل يافته که در ارتباط با يکديگر هدفي را دنبال مي نمايند و آن هدف تهيه اطلاعات به نحوي است که داده را دريافت و با پردازش درون سيستمي خود آن را به اطلاعات تبديل کند. اين اطلاعات براي مديران شركت و با هدف کمک و پشتيباني از آنها در جهت تحقق اهداف سازماني تهيه شده است. با مطالعه وظايف و نقشهاي مديران مي توان استنباط کرد، آنچه که مديران در سطوح مختلف سازمان انجام مي دهند و همواره در فضاي آن حرکت مي کنند، تصميم گيري است بنابراين بسته به سطحي که مدير در آن قرار دارد براي تحقق امر تصميم گيري نيازمند اطلاعات با ساختار خاصي است تا بتواند نقش خود را به بهترين وجه ايفا کند مجموعه نرم افزار هاي مالي دیاکو پارس با اين هدف طراحي و پياده سازي شده اند.

واحد طراحی سایت دیاکو پارس

قرن بیست و یکم قرن ارتباطات و فن آوری اطلاعات نام گرفته است با توجه به این امر باید به تکنولوژی ها و ابزار های مرتبط با این دوره با دید ابزار های صنعتی و فراصنعتی نگریست و از این رو از سمت سیستمهای کسب و کار سنتی به سمت و سوی سیستم های مدرن رسانه ای دیجیتال طی طریق نمود. طراحی سایتی مدرن و مطابق آخرین استانداردها اولین قدم در پیمودن مسیر حرکت به سمت تجارت نوین جهانی است.

شاید امروز از هر کسی بپرسید وب سایت چیست، جوابی داشته باشد ولی آیا واقعا همه ما به درستی میدانیم وب سایت چیست و متشکل از چه منابع و تکنولوژیهایی است؟ وب سایت شركت دیاکو پارس مکان نمایش و عرضه مجموعه افکار، عقاید، سلایق، احساسات، محصولات و خدمات موسسین آن به شکلی عام و به نوعی قابل دسترس برای کلیه جهانیان است.

با گسترش ارتباطات و روشهای تجارت جدید، واحد طراحي سایت شركت دیاکو پارس به نوعی نقش ابزارهاي اطلاعاتی و ارتباطی همچون تلفن، موبایل، تلویزیون، روزنامه و دیگر رسانه ها را در طراحي هاي موفق خود جای داده است.

قابلیت استفاده از مولتی مدیا ( چندرسانه ای، نوعی ابزار اطلاع رسانی که شامل گونه های مختلف رسانه همچون متن، تصویر، صدا، انیمیشن، فیلم و …) و در دسترس بودن آن ، وب سایت دیاکو پارس را به يكي از برترین رسانه ها در صنعت رنگ كشور تبدیل نموده است، كه همه و همه مرهون تلاشهاي بي دريغ ميران اين واحد مبتكر و نوآور در خانواده دیاکو پارس مي باشد.

شرکت دیاکو پارس با بهره گیری از نیروهای متخصص خود در طراحی سایت و برنامه نویسی آن سعی در تولید وب سایتی نموده است که در ظاهر متفاوت و زیبا و در اجرا ، فنی و کارآمد باشد. واحد طراحی و پیاده سازی سایت این شرکت با بکار گیری آخرین متد ها در طراحی و توسعه سایت ، مخاطب را در نیل به اهدافی چون دستیابی به درگاهی مناسب جهت تعامل ، برخورداری از سامانه ای فراگیر جهت اشاعه اطلاعات صحیح و دستیابی به بستری مناسب جهت معرفی محصولات یاری نموده است . این واحد همواره سعی نموده در این راه در راستای استراتژی مادر خود با گامهایی با ثبات و محکم به سمت چشم انداز تدوین شده حرکت نماید. در این راستا با بررسی دقیق خدماتی که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد اقدام به شناسایی سطوح دقیق بازدیدکنندگان و علائق و سلائق آنها ، سطح تحصیلات و سطوح اجتماعی آنها، سطح دانش در کاربرد اینترنت و کیفیت دسترسی آنها به اینترنت نمود تا وب سایتی موفق محبوب و کاربردی در راه مرتفع نمودن نیاز های کلیه ذی نفعان خود نماید.

بررسی و مطالعه روانشناسی مخاطبین و رنگها در تدوین نقشه گرافیکی و معماری سایت در کنار نقشه عمرانی سایت در کنار مطالعه پروژه های به روز دنیا در دستور کار تیم طراحی سایت دیاکو پارس قرار گرفت که حاصل آن خلق اثری در خور شان این شرکت و مخاطبان گرامی درون مرزی و برون مرزی آن و با قابلیت رقابت جهانی است.

بکار گیری بستر و تکنولوژی نرم افزار مناسب جهت برنامه نویسی ، طراحی و اجرا با کمک دانش ، تجربه و تخصص واحد طراحی سایت دیاکو پارس و یکپارچگی وب سایت با پایگاهها و سیستم های اطلاعاتی جهت ارائه انواع گزارشات مدیریتی و بهینه سازی جهت افزایش میزان بازدید کنندگان از طریق بکار گیری استراتژی تولید وب رمز موفقیت شرکت در این بخش بوده است.

اسکرول به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.