معرفی شرکت

شرکت تولیدی و بازرگانی دیاکوپارس تولیدکننده و ارائه دهنده طیف گسترده‌ای از محصولات در زمینه رنگ‌ و پوشش‌های تخصصی چوب، صنعتی، ساختمانی، تزئینی و سایر موارد کاربردی در زندگی روزمره و حرفه‌ای است. مدرن‌ترین و نوآورانه‌ترین روش‌ها و استانداردهای روز دنیا در فرایند تولید محصولات به‌کار گرفته می‌شود. تولیدات شرکت دیاکوپارس با برند دیوکس به بازار عرضه می‌شوند.

تولید و ارائه محصول به تنهایی کافی نیست، ما در مجموعه دیاکوپارس بر این باوریم که در تولید کالای منحصر‌به‌فرد باید برای محصولاتی که تولید می‌کنیم ارزش زیادی قائل شویم. با توجه به این دیدگاه از تازه‌ترین فناوری‌ها و پیشرفت‌های حوزه تولید رنگ و پوشش در آزمایشگاه‌های خود استفاده می‌کنیم تا تخصصی‌ترین پوشش‌ها را با توجه به نیاز و شرایط اقلیمی مختلف کشور و دیگر مناطق دنیا تولید کنیم.

تمام رنگ‌ها و پوشش‌های دیوکس مطابق با اصول اخلاقی و استانداردهای حرفه‌ای و محیط زیست تدوین و تولید می‌شود. در تهیه و تدارک هر کدام از محصولات دیاکوپارس فاکتورهای بسیار زیادی در نظر گرفته می‌شود که از جنبه‌های مختلف به شرایط و ویژگی‌های هر محصول اندیشیده شده است.

ایجاد سازگاری فرهنگی و تنوع بصری در کنار ارتقای کیفیت محصولات موجب بالا بردن میزان رضایت مصرف کنندگان محصولات مختلف این شرکت شده‌ است. نوآوری باید به گونه‌ای در صنعت تولید تنظیم شود که به بالا بردن سطح دانش و کیفیت و جلوگیری از هدر رفت مادی و خروج ارز از کشور و کاهش هزینه‌های تولید و توزیع کمک کند.

ما به رشد و توسعه فردی و اجتماعی، ارتقای فرهنگ، احترام به عقاید و رفتار، صداقت، حفظ حقوق دیگران و احساس مسئولیت پایبند هستیم و همواره تلاش می‌کنیم که در رشد و پیشبرد این ارزش‌ها کوشا باشیم.

از اینکه دیاکوپارس به عنوان “شرکت ارائه کننده راهکار مناسب در رنگ‌آمیزی و پوشش‌دهی” یاد می‌شود، بسیار خرسندیم و احساس می‌کنیم رسالت خود را انجام داده‌ایم. همواره در حال یادگیری و پیگیری تازه‌ترین پیشرفت‌های علمی و عملی حوزه رنگ‌سازی هستیم و مشتریانمان را دوست خود می‌دانیم و کسب رضایت و اعتماد را در اولویت اهداف خود قرار داده‌ایم. ما در این مجموعه مفتخریم که در چالش برانگیزترین پروژه‌های پوششی با شما همکاری کنیم.

محصولاتی که در شرکت دیاکوپارس تولید می‌شوند به اختصار عبارتند از پوشش‌های صنعتی و حفاظتی، پوشش‌های مخصوص چوب، پوشش‌های ساختمانی و تزئینی، پوشش‌های ترافیکی، پوشش‌های اتومبیلی، تینرها و حلال‌ها و محصولاتی با اهداف خاص.

جهت آشنایی و آگاهی از تولیدات شرکت دیاکوپارس می‌توانید از راه‌های ارتباطی استفاده نمایید یا لیست کامل محصولات و کاتالوگ‌ها را مشاهده فرمایید.

اسکرول به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.