تماس با ما

  • جهت ارتباط با کارشناسان دیاکوپارس از طریق Whatsapp لطفا بارکد مقابل را با تلفن همراه خود اسکن نمایید
ردیف داخلی واحد مورد نظر Department شماره داخلی ایمیل
1 دپارتمان مشاوره و مهندسی فروش Marketing and Sales Department 100 Sales@diacopars.com
2 امور مالی و حسابداری Financial 201 Acc@diacopars.com
3 واحد خرید مواد اولیه Buy raw materials 300 Mat@diacopars.com
4 دپارتمان روابط عمومی Public Relations Department 405 Crm@diacopars.com
5 واحد اداری و منابع انسانی Administrative – Human Resource Deparment 410 Hrm@diacopars.com
6 دپارتمان بازرگانی خارجی و صادرات Export 145 Export@diacopars.com
7 امور تامین کنندگان Suppliers 150 Suppliers@diacopars.com
8 امور نمایندگان Agent 415 Agent@diacopars.com
9 امور نمایشگاهی Exhibition 420 Exhibition@diacopars.com
10 واحد تبلیغات Advertising 505 Ads@diacopars.com
11 واحد تکنولوژی اطلاعات (IT) Department of Information Technology 510 It@diacopars.com
12 واحد مشاوره انتخاب سیستم پوششی Advice on choosing a cover system 600 Acs@diacopars.com
13 واحد اجرایی – پوشش های مخصوص چوب Execution of wood coatings 605 Ewc@diacopars.com
14 واحد اجرایی – پوشش های صنعتی و کفپوش ها Execution of industrial coatings and flooring 610 Eic@diacopars.com
15 فروشگاه مرکزی شرکت Diaco Pars Co. Central Store 340 Dcs@diacopars.com
16 پشتیبانی وب سایت رسمی Website support 520 Web@diacopars.com
17 پشتیبانی فروشگاه آنلاین Online Shop support 530 shop@diacopars.com
18 دپارتمان تحقیق، توسعه و بهبود کیفیت Research & Development Department 430 R-d@diacopars.com
19 صدای مشتری Voice of the Customer 440 Voc@diacopars.com
20 انتقادات و پیشنهادات Feedback 445 Feedback@diacopars.com
21 بازرسی و شکایات Inspection and Complaints 450 Ins@diacopars.com
22 واحد اداری کارخانه Factory Administrative 320 Fadmin@diacopars.com
23 انبار و پیگیری ارسال بار Warehouse 350 Warehouse@diacopars.com
ردیفداخلی واحد مورد نظرشماره داخلیایمیل
1دپارتمان مشاوره و مهندسی فروش100Sale@diacopars.com
2امور مالی و حسابداری201Acc@diacopars.com
3واحد خرید مواد اولیه300Mat@diacopars.com
4دپارتمان روابط عمومی405Crm@diacopars.com
5واحد اداری و منابع انسانی410Hrm@diacopars.com
6دپارتمان بازرگانی خارجی و صادرات145Export@diacopars.com
7امور تامین کنندگان150Suppliers@diacopars.com
8امور نمایندگان415Agent@diacopars.com
9امور نمایشگاهی420Exhibition@diacopars.com
10واحد تبلیغات505Ads@diacopars.com
11واحد تکنولوژی اطلاعات (IT)510It@diacopars.com
12واحد مشاوره انتخاب سیستم پوششی600Acs@diacopars.com
13واحد اجرایی – پوشش های مخصوص چوب605Ewc@diacopars.com
14واحد اجرایی – پوشش های صنعتی و کفپوش ها610Eic@diacopars.com
15فروشگاه مرکزی شرکت340Dcs@diacopars.com
16پشتیبانی وب سایت رسمی520Web@diacopars.com
17پشتیبانی فروشگاه آنلاین530shop@diacopars.com
18دپارتمان تحقیق، توسعه و بهبود کیفیت430R&d@diacopars.com
19صدای مشتری440Voc@diacopars.com
20انتقادات و پیشنهادات445Feedback@diacopars.com
21بازرسی و شکایات450Ins@diacopars.com
22واحد اداری کارخانه320Fadmin@diacopars.com
23انبار و پیگیری ارسال بار350Warehouse@diacopars.com
آدرس دفتر مرکزی

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه یاس، پلاک 13 واحد 8

آدرس فروشگاه مرکزی

تهران، جاده دماوند، منطقه صنعتی خرمدشت، خیابان سیاه سنگ، پلاک 340​

تماس با دیاکوپارس

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اسکرول به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید