معرفی هویت برنــــــد

شرکت دیاکوپارس با برند دیوکس به‌عنوان یک برند ملی با هدف تولید رنگ وطراحی انواع سیستم‌های پوششی در کشور، همیشه سعی کرده که محصولاتی با کیفیت و درخور شخصیت ایرانی تولید نماید و با مشاوره و همراهی صنایع زیردستی، گامی مهم در ارتقا این صنعت بردارد.

دیوکس با هوشمندسازی جریان اطلاعات و طراحی انواع سیستم‌های نرم‌افزاری هوشمند مختص صنعت رنگ، عامل تغییراتی بنیادی در این صنعت شده و محصولات خود را به بازار ۸۰ میلیونی کشور و بازارهای جهانی عرضه می‌کند و مشتریان نیز به طیف وسیعی از محصولات با قیمت رقابتی دسترسی دارند.

ارزش‌هــــای مــــــا

مشتری‌محوری

برای درک نیازها و خواسته‌های بازار، ما همیشه از نگاه مشتری به مسائل نگاه می‌کنیم. در طراحی و بهبود خدماتمان، نیازهای مشتریان در اولویت است و تلاش همیشگی در جهت ایجاد تجربه‌ی خوشایند برای آن‌هاست.

مسئولیت‌پذیری

ما همیشه مسئولیت کاستی‌ها را می‌پذیریم و در جبران و بهبود مستمر آن قدم برمی‌داریم. همواره سعی داریم برای مشکلاتی که به آن‌ها آگاهیم، چه در کسب‌وکار و چه در جامعه، بخشی از راه‌حل باشیم.

نوآوری

ما مشتاقانه در جست‌وجوی راه‌حل‌های جدید برای حل مسائلیم. این راه‌حل‌ها اصیل و مخصوص به خود ماست. چون باور داریم که مقصد‌های متحصربه‌فرد، راهکارهای منحصربه‌فرد می‌خواهند.

شخصیت ما

شخصیت ما، منش ما را تعریف می‌کند و به رفتار، گفتار و ظاهرمان نمودهای بصری‌مان خط مشخصی می‌دهد.

دستورالعمل‌های استفاده از لوگو

شرکت دیاکـــوپارس و برند دیـــوکس

استفاده از لوگو شرکت دیاکوپارس و برند دیوکس به‌منظور تبلیغات، بازاریابی و فروش محصولات این شرکت پس از اخذ مجوز و انجام توافقات رسمی و رعایت آنچه در دستورالعمل زیر آورده شده است، بلامانع می‌باشد. استفاده از این نشان تجاری در صورت اشاره به شرکت دیاکوپارس، محصولات، اطلاعات و موارد وابسته به آن، در نشریات، کنفرانس‌ها و سمینارها در راستای منافع آن و نیز در وب‌سایت‌ها غیرتجاری مجاز است.

استفاده‌ی غیرمجاز از نشان تجاری این شرکت شامل پیگرد قانونی می‌شود.

در استفاده از نشان تجاری دیوکس لازم است اشاره شود «این نشان تجاری متعلق به شرکت دیاکوپارس می‌باشد» و یا چنانچه از آن در محیط وب استفاده می‌گردد، لینک قابل کلیک جهت انتقال مستقیم به وب‌سایت رسمی این شرکت بر روی آن تنظیم شود.

لوگوی تجاری و لوگوی محصولات مورد تایید دیاکوپارس تنها از طریق همین صفحه و در وب‌سایت رسمی این شرکت، گذاشته شده و قابل بهره‌برداری است.

در استفاده از لوگوی دیوکس و دیاکوپارس لازم است کلیه‌ی استانداردهای مورد تایید این شرکت مطابق بندهای زیر رعایت گردد.

استفاده و درج هرگونه پس‌زمینه در کنار نشان تجاری غیرمجاز است!

(نمایش تصویری نمونه)

رنگ‌های به‌کار رفته در نشان تجاری شرکت دیاکوپارس و برند دیوکس شامل کد رنگ‌های زیر می‌باشد:

قـلـــــــــــــم مورد استفاده برای تیترها، کاتالوگ، بروشور، اوراق اداری سایت و دیگر فضاهای تبلیغاتی و اداری
پیمایش به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.