مشتری مداری

ارائه خدمات به  مشتریان در فلسفه كاری تعريف شده است. دياکوپارس نه تنها توزیع گسترده پوشش های خود را در ايران بلكه در كشورهای ديگر نيز مدیریت می کند.

ما موظفيم قبل و بعد از فروش ، چه در داخل ايران و چه  خارج از کشور، به  مشتریان خدمت رسانی كرده و  هرگونه سؤالی درباره دنیای پوشش ها و محصولاتمان را با پاسخ های صحیح و مشاوره های مناسب ارائه دهيم.

تکنسین هاي دياكو پارس براي همراهي شما در هر شرايطي آموزش ديده اند:

  • پشتیبانی : كارشناس همیشه در کنار نقاش است. او می داند که موفقیت مشتریانش ، موفقیت مجموعه دياكوپارس است و مشکلات شما را با تخصص و مهارت حل مي كند.
  • مشاوره : او همه چیز را در مورد راه حل های محصولات پوششی می داند و نيز متخصصی است که بهترین پوشش ها را برای مشتری مشخص می کند. وی پروژه تان  را مطابق با زمانبندی ارائه شده  پيگيري مي كند و اين  اطمينان را به شما می دهد كه  نتایج مطابق با استانداردهای تعريف شده باشد. او بهترین را برای مشتریان خود می خواهد.
  • ارائه راهكار: اگر مشتری وی مشکلی داشته باشد ، هر چه سریعتر با تخصص خود وارد عمل مي شود. او مشکل را شناسایی می کند و راه حل های تخصصي را پیشنهاد می کند. بالاترین رضایت وی برقراری روابط مبتنی بر اعتماد است.
  • ارتباطات : او نماد برند ديوكس در پروژه شما است، همچنين نماینده نیازهای مشتریان در داخل شرکت است. در اصل پل ارتباطي بين مجموعه و مشتريان است تا صدای شما و نيازتان را در جهت جلب رضايت مشتری به مجموعه دياكوپارس برساند. 
  • خلاق : او نیازهای مشتریان خود را می فهمد و با شيميدانان بخش آزمايشگاه صحبت می کند و از این طریق ، او یک فرایند خلاق را در داخل آزمایشگاه آغاز می کند.
اسکرول به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.