پوشش های چوب
اجرای پوشش های پلی اورتان و سلولزی بر روی کلیه سازه های چوبی در محیط داخل یا خارج ساختمان از جمله نماهای چوبی و ترموورد، دکوراسیون چوبی داخل ساختمان، کابینت های چوبی و انواع درب ها
پوشش های صنعتی
رنگهای صنعتی هنگامیکه به عنوان پوشش رویه استفاده شوند از نظر نوع رزین به کار رفته به عنوان رزین پایه دارای محدودیت های بیشتری هستند. هرچه به سطوح زیرین نظیر پوشش اصلی(Base Coat) و آستری (Primer) برویم تنوع رنگهای صنعتی بیشتر می شود.
پوشش های کف
واحد اجرایی پوششهای کف در شرکت دیکو پارس آماده ارائه خدمات فنی مهندسی، مشاوره تخصصی در زمینه اجرای انواع پوشش های محافظتی سطوح و کفپوش های بتن سخت و ... می باشد.
Previous
Next

واحد اجرایی:

واحد اجرایی شرکت دیاکو پارس متشکل از سه قسمت طراحی، نظارت و اجرا است. ما با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و کار آزموده، تجهیزات آزمایشگاهی و میدانی و با استفاده از استانداردهای ملی و بین المللی ، توانایی طراحی تا اجرای انواع پوشش ها از قبیل پوشش های مخصوص چوب ، پوشش های صنعتی و پوشش های کف در پروژه های مختلف را داریم. 

طراحی :

این واحد با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و کار آزموده ، تجهیزات آزمایشگاهی و میدانی و با استفاده از استانداردهای ملی و بین المللی ، توانایی ارائه مشاوره در انتخاب رنگ و طراحی مناسب  با توجه به موقعیت و محل اجرای پروژه را دارا می باشد.همچنین این واحد با داشتن فکری استراتژیک ، انتخاب نوع علائم و ابعاد، آن را با رعایت اصول مهندسی ترافیک و آئین نامه ایمنی درون شهری و برون شهری انجام می دهد.از دیگر فعالیت های این قسمت ، بررسی های فنی و تجزیه و تحلیل آمار تصادف ها به منظور ایمن سازی معابر ناایمن می باشد.

نظارت :

برای جلوگیری از هرگونه خطا و اشتباه در هنگام اجرای یک پروژه ، لازم است تا کلیه مراحل کار از ابتدا تا انتها تحت کنترل باشد. لذا کلیه اکیپ های اجرایی دارای کارشناس ناظر پروژه بوده تا امور اجرایی براساس طراحی اصولی و با رعایت استاندارد های تعریف شده ، صورت گیرد.

اجرا :

هدف آشکار است ! حفاظت و زیباسازی سطوح

هر نوع پوششي يك هدف و نياز اصلي را برآورده مي كند. در مورد رنگهاي صنعتي هدف اصلي حفاظت سطوحي ست كه پوشش داده مي شوند. حفاظت از وسايل و تجهيزات در مقابل عوامل مختلف محيطي نظير رطوبت، شرایط جوی خورنده، تماس مستمر با آب، آتش سوزی، حلال های صنعتی، سایش مداوم و مهمترین هدف استفاده از رنگهای صنعتی ست. در مورد رنگهای ساختمانی مشخص است که هدف اصلی زیبایی بخشی به ساختمان و دلپذیر کردن محیط زندگیست و اهداف حفاظتی در درجه ی دوم اهمیت قرار دارند.

شرکت دیاکو پارس با بهره گیری از دانش و فن آوری های روز ، بکار گیری کادری متعهد، متخصص وتوانا ، بهینه سازی در انتخاب مواد و روش های اجرایی و ارتباط مستمر با کارفرمایان و مشتریان موجب ارتقاء سطح کیفی خدمات و افزایش روزافزون پروژه های اجرایی برای این شرکت گردیده است. پروژه های اجرایی عموما در قسمت اجرای پوشش های چوب، پوشش های کف و پوشش های صنعتی تقسیم بندی میشود.

اجرای پوشش های پلی اورتان و سلولزی بر روی کلیه سازه های چوبی در محیط داخل یا خارج ساختمان از جمله نماهای چوبی و ترموورد، دکوراسیون چوبی داخل ساختمان، کابینت های چوبی و انواع درب ها.

اسکرول به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.