پوشش‌های چوب
اجرای پوشش‌های پلی اورتان و سلولزی‌ بر روی همه سازه‌های چوبی در محیط داخل یا خارج ساختمان از جمله نماهای چوبی و ترمووود(Thermowood)، دکوراسیون چوبی داخل ساختمان، کابینت‌های چوبی و انواع درهای چوبی باعث زیبایی و ماندگاری بیشتر می‌شود.
پوشش‌های صنعتی
پوشش‌های صنعتی به منظور پاسخگویی به نیازهای صنایع مختلف در شرکت دیاکوپارس طراحی شده‌اند که در طراحی آنها بالاترین استانداردهای دوام و مقاومت به خوردگی در نظر گرفته شده است.
پوشش‌های کف
در راستای محافظت سطوح کف ساختمان‌های صنعتی و مسکونی یا اداری، محصولاتی توسط شرکت دیاکوپارس طراحی و تولید می‌شود که استفاده از آنها موجب محافظت و جلوگیری از آسیب رسیدن به زیبایی محیط‌های خارجی و داخلی ساختمان و همچنین زیبایی بیشتر کف‌پوش‌ها می‌شود.
Previous slide
Next slide

واحد اجرایی:

واحد اجرایی شرکت دیاکوپارس متشکل از سه قسمت طراحی، نظارت و اجرا است. ما با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و کارآزموده، تجهیزات آزمایشگاهی و میدانی و با استفاده از استانداردهای ملی و بین‌المللی، توانایی طراحی تا اجرای انواع پوشش‌ها از قبیل پوشش‌های مخصوص چوب، پوشش‌های صنعتی و پوشش‌های کف در پروژه‌های مختلف را داریم.

طراحی:

این واحد با در اختیار داشتن کارشناسان ماهر، تجهیزات آزمایشگاهی و میدانی دقیق و مناسب و با استفاده از استانداردهای ملی و بین‌المللی، توانایی ارائه مشاوره در انتخاب رنگ و طراحی مناسب با توجه به موقعیت و محل اجرای پروژه را دارد. همچنین این واحد در تمام فرایندها الگوهای تفکر استراتژیک، انتخاب فرمول‌های مناسب شرایط و بهینه‌سازی ویژگی‌های محصولات را هدف نهایی طراحی خود در نظر می‌گیرد.

نظارت:

برای جلوگیری از هرگونه خطا و اشتباه در هنگام اجرای یک پروژه، لازم است تا کلیه مراحل کار از ابتدا تا انتها تحت کنترل باشد. لذا کلیه گروه‌های اجرایی دارای کارشناس ناظر در پروژه هستند تا امور اجرایی براساس طراحی اصولی و با رعایت استانداردهای تعریف شده، صورت گیرد. نظارت درست و به موقع بر روند انجام و اجرای کار موجب صرفه‌جویی در زمان و منابع مالی می‌شود.

اجرا:

هر نوع پوشش و رنگ يك هدف و نياز اصلی را برآورده می‌کند. در مورد رنگ‌های صنعتی هدف اصلی در حفاظت سطوحی است كه پوشش داده می‌شود. این حفاظت از وسايل و تجهيزات باید در مقابل عوامل مختلف محيطی نظير رطوبت، شرایط جوی خورنده، تماس مستمر با آب، آتش‌سوزی، حلال‌های صنعتی و سایش مداوم، دارای دوام و پایداری باشد. در مورد رنگ‌های ساختمانی نیز هدف اصلی حفظ سلامت و زیباسازی فضای داخلی و خارجی ساختمان و دلپذیر کردن محیط زندگی است به شکلی که اهداف حفاظتی نیز با کیفیت مطلوب در نظر گرفته شوند. در دسته پوشش‌های تخصصی چوب هم به ماندگاری و حفظ ابزاری که از چوب تهیه شده‌ باشند توجه دارند و هم زیبایی و ایجاد طراوت را در تولید محصولات در نظر می‌گیرند.

در شرکت دیاکوپارس بهره‌گیری از دانش و فناوری‌های روز، به‌کارگیری کادری متعهد، متخصص و توانا، بهینه‌سازی فرایند انتخاب مواد و روش‌های اجرایی و ارتباط مستمر با کارفرمایان و مشتریان موجب ارتقاء سطح کیفی خدمات و افزایش تعداد پروژه‌های اجرایی برای این شرکت گردیده است. پروژه‌های اجرایی عموما در قسمت اجرا به پوشش‌های چوب، پوشش‌های کف و پوشش‌های صنعتی تقسیم‌بندی می‌شود.

اجرای پوشش‌های پلی اورتان و سلولزی‌ بر روی همه سازه‌های چوبی در محیط داخل یا خارج ساختمان از جمله نماهای چوبی و ترمووود(Thermowood)، دکوراسیون چوبی داخل ساختمان، کابینت‌های چوبی و انواع درهای چوبی باعث زیبایی و ماندگاری بیشتر این سطوح و لوازم می‌شود. پوشش‌‌های چوب دارای تنوع زیادی هستند و همچنین راهکارهای مختلفی نیز برای پوشش‌دهی به ابزار و تجهیزات چوبی وجود دارد که به کمک آنها دوام و زیبایی چوب چندین برابر خواهد شد.

پیمایش به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.