هزاران فرمول و راه حل‌های بی پایان در سیستم‌های پوششی مخصوص چوب دیوکس

آزمایشگاه دیوکس هزاران فرمول را برای رسیدن به بهترین سیستم پوششی مطالعه کرده است، تقریبا برای هر سازه ای با هر جنسی در هر شرایط محیطی راه حلی برای محافظت و زیبایی وجود دارد. کارشناسان دیاکو پارس در آنالیز های مختلف آزمایشگاهی و تست های میدانی متفاوت با شرایط آب و هوایی گوناگون بهترین روش ها را بررسی و آنها را در قالب سیستم های پوششی در اختیار مصرف کنندگان قرار داده اند . هدف ما این است که با تمرکز بر توسعه محصولات در محور صنعت و خدمات فنی عالی ، چشم انداز خود را در زمینه تأمین کننده راه حل های پیشرفته پوشش دهی انجام دهیم. ما با طیف بی نظیری از محصولات که هر نوع نیازی را برآورده می کند افتخار می کنیم و هر روز از هیچ تلاشی برای رسیدن به نتایج بهتر و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به جامعه مصرف کنندگان دریغ نمی کنیم.

محصولات

Products

پوشش های مخصوص چوب در گروه های سلولزیک و پلی اورتان دسته بندی میگردد.
پوشش های پلی اورتان به ویژه برای استفاده در سطوحی که سطح بالایی از ساییدگی و پارگی دارند ، جایی که مقاومت شیمیایی / فیزیکی عالی مورد نیاز است ، توصیه می شود. پوششهای اکریلیک مخصوصاً برای پوشش دادن به چوبهای رنگ روشن ، چوبهایی که از نظر شیمیایی سفید شده اند ، چوبهایی با پوشش منافذ باز و برای چرخه های پوشش دهی که مشخصات درخواستی آنها شفافیت است (از آنجا که با رزین های بی رنگ فرموله می شوند) ، مقاومت در برابر زرد شدن مناسب هستند.

Polyurethane and acrylic coatings

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

جوهــــــرها

Stains

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

ویژگی های کلیدی

Key Features

چرا پوشش های مخصوص چوب دیوکس بهترین گزینه برای محافظت از سازه های چوبی است ؟