تمهیدات دیاکوپارس در طول دوره ی کرونا

 کرونا ویروس زنجیره تأمین را مختل می کند و برخی از شرکت های صنعت رنگ و روکش در سراسر دنیا متعهد شده اند تا وضعیت را با دقت کنترل کنند.در حالی که برخی از مناطق جهان به پیشرفت خود ادامه می دهند ، سایر مناطق با چالش های بی سابقه ای روبرو هستند. برای  برخی ،این اختلال  شامل تامین کنندگان و مواد اولیه و تدارکات لجستیک مواد اولیه آنان است.

 “در دیاکوپارس ، ما همچنان زنجیره تأمین جهانی خود را رصد می كنیم ، هر كدام از سایت ها و انبارها را به صورت فعالانه مدیریت می كنیم و به طور مكرر با پایگاه تأمین خود ارتباط برقرار می كنیم. در این زمان سایت های تولیدی و انبار ما همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند ، مواد اولیه همچنان در جریان هستند و ارائه دهندگان تدارکات به موقع حمل و نقل مواد را انجام می دهند.” ما به همکاری با تمام ذینفعان خود ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که روند تحقق به روشی بدون تردید کار می کند.

ما یک شبکه جهانی گسترده برای مدیریت این تغییرات و یک رویکرد زنجیره تأمین یکپارچه در دست داریم ، در حالی که ما همچنان به انجام سفارشات مشتری ادامه می دهیم ، سطح موجودی همچنان وجود دارد. در صورت ایجاد تغییرات بیشتر ، ما با مشتریان کار خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین خدمات را ارائه می دهیم.”

دیاکو پارس هدایت مالی قبلی را برای سال جدید در نظر گرفته است ، که این امرسبب شد تا تأثیر پذیری زیادی از کرونا ویروس نداشته باشد.

دیاکو پارس در درجه نخست ، بر حفظ بهداشت عمومی ، سلامتی ، ایمنی كارمندان و مشتریان با استفاده از توانایی های مرتبط و مورد قبول استوار و متمرکز است. و تا آن جا که ممکن است ، كاركنان از راه دور كار می كنند  وهمچنین محدودیت مسافرت های خارجی برای همه كارمندان لحاظ شده است. همانطور که وزارت بهداشت جهانی نیز در بیانیه ای اعلام کرد که رعایت پروتکل بهداشتی  کاملاً عملیاتی و اجرایی است، این مجموعه نیز در حال پیشبرد اقدامات برای ارتقاء فاصله اجتماعی و نیز اقدامات بهداشتی و بنیادی در مورد سایتها و محدودیت هایی برای مراجعه به مراكز خود ایجاد كرده است.

ما می خواهیم به مشتریان و تأمین کنندگان خود اطمینان دهیم كه در شرایط فعلی ، ما همچنان در حال ارائه خدمات اساسی خود به صنایع مهم مانند بسته بندی دارویی ، بهداشت ، حمل و نقل ، تجهیزات ، دفاع  و …در سراسر کشور هستیم.

دیاکو پارس مبلغی را نیز به بنیاد بخش بهداشت و درمان کمک خواهد کرد تا در تلاش برای بهبودی میان مدت و طولانی مدت : از جمله آموزش و کمک به سلامت روان یا سایر پشتیبانی های کارکنان بهداشت دلسوز و یاری رسان به بحران فعلی، کمک کرده باشد.

به گفته مدیرعامل شرکت دیاکو پارس، امکانات تولید جوهر و بعضی از کدهای رنگ وپوشش های صنعتی نه تنها در ایران بلکه  در ایتالیا ، انگلیس ، فرانسه و مالزی به طور موقت بسته شده است . سلامتی و ایمنی کارکنان ما بالاترین اولویت ما است. ما تیمهای مدیریت بحران سازمانی ، منطقه ای داریم که بطور فعال ، علائم و تست های COVID-19 ما را کنترل و نظارت می کنند.” وی گفت: “ما برنامه ها و پروتکل های ایمنی خود را بر اساس دستورالعمل ها و توصیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مراکز کنترل بیماری (CDC) برای کمک به جلوگیری از شیوع ویروس اجرا می کنیم . ایشان اعلام کردند که فعالیت بخش تولیدات داخلی این شرکت باز است و ” واحد طراحی محصول ما کاملاً عملیاتی است و برای رسیدگی به افزایش تقاضا ، ما بخش محصولات خود را دو برابر کرده ایم.”

کرونا ویروس از نگاه مدیر ارشد اجرایی دیاکو پارس: واحد عملیاتی دیاکو پارس با توجه به اعلامیه قانونی اصناف کشور برای تجارت باز است و شرکت طبق سفارشات مشتری وظایف و امور را طبق تعهدات گذشته انجام می دهد.

ما محدودیت های سفر را به روز کرده ایم و راهنمایی های جدیدی را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که همچنان در حال انجام خدمات به نیازهای مشتریان هستیم .همچنین اقدامات ایمنی و بهداشتی برای مهار و کاهش شیوع عفونت در کارخانه ، سایت ها و دفاترمجموعه دیاکوپارس اجرایی شده است. توجه داشته باشید ، ما چندین عمل قوی انجام داده ایم ، از جمله:

  • تعلیق مسافرت های بین المللی و محدود کردن همه سفرهای تفریحی و غیر ضروری.
  • اقدامات اجباری خود قرنطینه ای برای کارکنانی که در معرض خطر ابتلا به کرونا ویروس هستند.
  • محدود کردن دسترسی به کارخانه و دیگر سایتهای ما؛
  • انجام خدمات نظافت پیشرفته و مکرر در کلیه بخش ها.
  • ترغیب کارمندان به انجام کارهای پروتکل بهداشتی ، شستشوی مناسب و بهداشتی و حفظ فواصل اجتماعی؛
  • لغو مشارکت مجموعه دیاکو پارس در همه جلسات بزرگ ، چه در داخل و چه خارج ازکشور .
  • الزام کارکنان برای کار در خانه (دورکاری) در صورت امکان.

“کرونا ویروس از نگاه  مدیر ارشد زنجیره تأمین دیاکو پارس: “مدیریت فعالانه سفارشات مشتری ، میزان موجودی ، میزان حمل و نقل و سطح سفارشات باز مسیری مهم برای ما است.” ما تیم های کنترل را برای مدیریت هر یک از این مناطق ایجاد کرده ایم. و اقدامات احتیاطی لازم را برای جلوگیری از هرگونه اختلال در تأمین مواد لحاظ شده است. توجه ویژه به مواد و تأمین كنندگان خاص، به ما این امکان را می دهد كه اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهیم. “

چشم انداز دیاکوپارس برای سال 2020 :

“در دو ماه اول امسال ، ما در حال تجربه ی سطح بالایی از عدم اطمینان در اقتصاد جهانی هستیم.” کرونا ویروس عامل جدیدی را اضافه کرده است که به طور قابل توجهی مانع از رشد در ابتدای سال است ، به ویژه در چین کاهش تقاضا و قطع تولید در بسیاری از صنایع را تجربه خواهد کرد و در حال حاضر شاهدعواقب بارز اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش بیشتر کرونا ویروس است. “

اثرات منفی کرونا ویروس در سراسر جهان به ویژه در سه ماهه اول و دوم سال 2020 تأثیر چشمگیری خواهد داشت. همچنین نشست سالانه سهامداران را به تعویق انداخت. شیوع coronavirus باعث لغو یا به تعویق انداختن نمایشگاه ها و همایش های جهانی در سراسر جهان از جمله نمایشگاه و کنفرانس پوشش های آمریکایی ، PaintExpo ، نمایش پوشش های خاورمیانه و پوشش های آفریقا شده است. ” مشخص است که در حال حاضر نشانه هایی از کمبود و افزایش قیمت مواد اولیه بر اساس عرضه به دلیل وجود کروناویروس وجود دارد.این در حالیست که منابع جایگزین برخی از مواد اولیه وجود دارد .”

و در پایان آرزوی سلامتی و لبخند رضایت برای تک تک شما عزیزان آرزوی قلبی مجموعه دیاکو پارس است تا باری دیگر بدون دغدغه دست همکاری بفشاریم.

#باهم_کرونا_را_شکست_میدهیم

پیمایش به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.