جشن پایان سال

1397

دانشگاه آزاد واحد شهرضا شب متفاوتی را تجربه نمود.سالن اجتماعات این دانشگاه در آخرین روز فعالیت کاری میزبـان کارکنان دیاکوپارس به همراه خانواده های ایشان بود تا جشن پایان سال این گروه متفاوت تر از هرسال برگزار گردد.از ساعاتی قبل از شروع مراسم ،محل برگزاری آذین بندی و تدارکات لازم جهت حضور ۴۰۰ نفر میهمان که اکثریت آنان را کارکنان و خانواده های ساکن شهرضا تشکیل می دادند، مهیا گردید. در ابتدای مراسم محمد پیرجمال مدیر روابط عمومی گروه ضمن خوش آمد گویی به ایشان و تشریح فعالیت های گروه در سالی که گذشت ،ابراز امیدواری نمود تا در سال جدید روند رفع مشکلات تولیدکنندگان در کشور بهبود یافته و شاهد برگزاری بیشتر این قبیل برنامه ها باشیم.
در ادامه گروه موسیقی کریاس به سرپرستی میلاد ارشادی به اجرای برنامه پرداخته و قطعات مختلف موسیقی سنتی و محلی را به سمع و نظر مدعوین رسانده و مورد تشویق حضار قرار گرفتند.
حضور مدیران ارشد گروه آقایان مجید تباشیری ،حمید تباشیری ،مهربد تباشیری و معاونت منابع انسانی آقای شاهمرادی و نیز مهمان ویژه مراسم آقای ایزیو از کشور ایتالیا باعث خوشحالی و تشویق کلیه کارکنان گردید و رییس هیات مدیره گروه دیاکو ضمن تشکر از ابراز محبت آنان در سخنانی موفقیت های سازمان را در شرایط سخت اقتصادی و بحران های موجود نتیجه همدلی و همراهی تک تک کارکنان و بویژه کارگران زحمت کش گروه دیاکو دانست.
مجید تباشیری عنوان نمود تلاش تمامی مدیران ارشد سازمان بر آنست که مشکلات هر چه سریعتر رفع و ضمن افزایش راندمان کاری بتوانیم شاهد پیشرفت روزافزون گروه دیاکو در تمامی جهات باشیم.
در ادامه جشن پایان سال گروه دیاکو امیر علی قیومی از هنرمندان مطرح در زمینه استندآپ کمدین به اجرای برنامه پرداخته و موجب  لبخند شادی و تشویق مداوم مدعوین گردید.در پایان برنامه به تفکیک شرکت ها عکس یادگاری ثبت گردید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

فیلتر محصولات

پوشش های آلکیدی
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.