تامین کنندگان

معاونت بازرگانی شرکت دیاکوپارس، در راستای گسترش زنجیره تأمین و به منظور شناسایی شرکا و تأمین‌کنندگان جهت همکاری در پروژه‌های شرکت ، نسبت به ایجاد بانك اطلاعاتي تأمین‌کنندگان اقدام نموده است. در همین راستا، شركت‌هاي معتبر و توانمند داخلي و خارجي متقاضی همکاری با شرکت دیاکوپارس، لازم است جهت ثبت‌نام در بانک اطلاعاتی تأمین‌کنندگان، به روش زیر اقدام فرمایند؛

  • پس از مطالعه وب‌سایت شرکت دیاکو پارس، درصورتی که زمینه فعالیت شرکت‌های متقاضی در راستای نیازهای شرکت دیاکو پارس است، خواهشمند است جهت “درخواست عضویت” از طریق لینک زیر اقدام فرمایید. تأمین‌کنندگان گرامی توجه داشته باشند که مطالعه راهنمای ثبت‌نام می‌تواند بسیاری از ابهامات احتمالی را مرتفع سازد.
  • در ادامه، معاونت بازرگانی شرکت دیاکو پارس درصورت نیاز به زمینه فعالیت معرفی شده، نسبت به فعال‌‍‌سازی نام کاربری و رمز عبور و ارسال آن به ایمیل معرفی شده توسط تأمین‌کنندگان اقدام می‌کند.   
  • تأمین‌کنندگان متقاضی، پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور، لازم است مجددا به لینک زیر مراجعه و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور دریافتی، با “ورود به سامانه” نسبت به تکمیل اطلاعات شرکت اقدام نمایند.
  • پس از تکمیل کلیه اطلاعات درخواستی و انجام “ثبت نهایی و ارسال اطلاعات” توسط تأمین‌کنندگان، معاونت بازرگانی  شرکت دیاکو پارس نسبت به بررسی اطلاعات و ارزیابی صلاحیت متقاضی مربوطه اقدام می‌کند. شایان ذکر است، درصورت عدم تکمیل اطلاعات و پیوست‌های اجباری، “ثبت نهایی و ارسال اطلاعات” میسر نخواهد بود. همچنین تکمیل کلیه فرم‌های اطلاعاتی و پیوست‌های درخواستی، در تعیین امتیاز نهایی ارزیابی تأمین‌کنندگان موثر خواهد بود.
  • تأمین‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به بخش “پیگیری عضویت”، از آخرین وضعیت ثبت‌ شرکت متبوع خود جهت عضویت در بانک اطلاعاتی شرکت دیاکو پارس اطلاع حاصل نمایند.

درصورت طی مراحل فوق، معاونت بازرگانی نسبت به ارزیابی صلاحیت متقاضی اقدام نموده و در صورت کسب امتیازات لازم، نام آن شرکت در بانک اطلاعاتی دیاکو پارس ثبت خواهد شد و در مواقع لازم، واحدهای مجری قراردادهای شرکت دیاکو پارس، از آن شرکت جهت حضور و مشارکت در مناقصه‌های مرتبط یا همکاری، دعوت به عمل خواهند آورد.

 رضایت عمومی ذینفعان :

در جهانِ پر رقابت امروز، تلاش برای خوش‌نامی، افزایش بهره‌وری و ارتقای کیفی و کمّی در بنگاه تولیدی معظم و معتبری مانند شرکت دیاکو پارس در گرو توجه به نیازهای متنوع و متفاوتی است که گروه‌های مختلف مخاطبان و ذی‌نفعان در فضای پیرامونی طرح می‌کنند. هرچند رضایت مشتریان و سهامداران می‌تواند در توسعۀ کسب و کار و رشد اقتصادی یک بنگاه، تاثیرات روشن و آشکاری داشته باشد اما افزایشِ رضایت عموم ذی‌نفعان و نه فقط بخشی از آنها، و ایفای مسئولیت‌های متنوع اجتماعی، رسالت و ماموریت اصلی ما در شرکت دیاکو پارسست.
ما در دیاکو پارس همچون بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر به انجام مسئولیت‌های اجتماعی فردی و سازمانی خود در قبال رعایت قوانین و اصول متعارف اجتماعی متعهد هستیم. مروری بر بیش از دو دهه فعالیت صنعتی دیاکو پارس نیز مشخص می‌سازد که این سازمان همواره احترام به ملاحظات مختلف قانونی، اخلاقی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی را مورد توجه قرار داده و کوشیده است ضمنِ گسترشِ دایرۀ ذی‌نفعان خود، در مسیر تحقق درخواست‌های منطقی و متوازن عمومِ ذی‌نفعان و مدیریت رضایت آنها حرکت کند.
با باور به اهمیتِ رضایتمندی و خرسندی گروه‌های مختلف اجتماعی شامل نمایندگان رسانه‌ها و فعالان اجتماعی، کارکنان و تأمین‌کنندگانِ سازمان در کنار مشتریان و سهامداران و مالکان آن، ساختاری برای سنجش رضایت ذی‌نفعان و تحلیل مناسب نقاط قوت و قابل بهبود در شرکت دیاکو پارس تدارک دیده شده است.

پرسش نامه

تحلیل مداوم میزان رضایت ذی‌نفعان، از ماموریت‌های مصوب در سطح شرکت دیاکو پارسست. بر این اساس، پرسشنامه‌ای به قصد بررسی میزان ایفای «مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها» تدوین شده است تا امکانی برای ثبت نظرات و سنجشِ رضایت ذی‌نفعان و مطالعۀ جوانب مختلف این موضوع فراهم آورد.
شما می‌توانید به عنوان نمایندۀ گروهی از ذی‌نفعان، ما را در سنجش میزان رضایت‌مندی خود از فعالیت‌های شرکت دیاکو پارس یاری دهید. مطالب مندرج در این پرسش‌نامه و پاسخ‌های ارسالی از سوی تمامی کاربران، کاملاً محرمانه خواهد بود. از این رو خواهشمندیم به پرسش‌های ما پاسخ دهید.

اسکرول به بالا
پوشش های آلکیدی
رنگ های اپوکسی
سایر محصولات صنعتی و محافظتی